אודותינו

 

חברת ח.מ מראות וזכוכית היא חברה המספקת שירותי ייצור ועיצוב, שיווק והתקנת מוצרי זכוכית לשימוש הפרטי ולשימוש מסחרי. 

בין עבודות הזכוכית של החברה, הלקוחות נהנים מסל פתרונות עשיר הכולל מגוון עשיר של מוצרים שונים המתאימים לבית ולעסק תוך הקפדה על עיצוב, שימושיות והתאמה לצרכי הלקוח ברמה הגבוהה ביותר.
חברת ח.מ מראות וזכוכית הוקמה ומנוהלת על ידי מר חיים מלכה שמביא עימו נסיון של למעלה מעשור בתחום. בחברה ניתן למצוא את מיטב אנשי המקצוע שמתמחים בעבודות זכוכית ובהענקת שירות הכולל אפיון והתאמה של המוצרים תוך הבנת הצרכים של הלקוחות, על כל מה שמשתמע מכך.

פתרונות הזכוכית אותן מספקת החברה מעניקים מענה מלא לא רק לצרכים השימושיים של לקוחותינו, אלא הם מספקים מכלול של עיצוב וחוויה המתקבלים במוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר.
על מנת לקבל את התוצאה הסופית המיטבית, חברת ח.מ מראות וזכוכית מקפידה על שיתוף פעולה עם אדריכלים וקבלנים במהלך העבודה.

מוצרי חברת ח.מ מראות וזכוכית מיועדים לבתים פרטיים ובניינים, חנויות, משרדים ומבנים מסחריים, בתי מלון ובתי אירוח, בתי קפה ומסעדות ועוד.

בין מוצרי החברה השונים אותם היא מעצבת ומייצרת ניתן למצוא קשת עשירה של מוצרים שונים המתאימים כאמור לשימוש הפרטי והמסחרי כאשר בין המוצרים השונים תוכלו למצוא מקלחונים, מראות וזכוכיות, מעקות ודלתות זכוכית, וטרינות ומחיצות, חיפויי קירות וגגונים ועוד.
מרבית מוצרי החברה מיוצרים על טהרת הזכוכית מה שמעניק למוצר מראה משגע שמווה שילוב בין אסתטיקה ליוקרה, מרהיב ומרשים במראהו ומשתלב עם כל עיצוב וסגנון במרחב הקיים.


חומרי הגלם איתם עובדת חברת ח.מ מראות וזכוכית הינם חומרי גלם איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, זאת על מנת לספק לכם מוצר אמין, איכותי ועמיד לאורך זמן.
אנחנו מזמינים אתכם להתרשם באתר מגלריית תמונות של המוצרים והדגמים השונים שלהם.
את המוצרים, החברה מייצרת, בין היתר, גם בהתאמה אישית מה שמעניק ללקוחותינו את ההזדמנות להנות ממוצרים ייחודיים תוך התאמת מענה מדוייק הן מבחינה עיצוב המוצר והן מבחינת השימושיות שלו.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא מכלול עשיר של לקוחות פרטיים, עסקיים ומסחריים שונים, כאשר כל הלקוחות, ללא קשר להיקף מקבלים שירות מקצועי, אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך.

במסגרת השירות אותו אנו מעניקים, אנחנו כאמור עובדים באופן צמוד עם קבלנים ואדריכלים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו.
חברת ח.מ מראות וזכוכית ממוקמת בבני ברק, באיזור התעשייה והיא מעניקה שירותים בכל רחבי  הארץ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: