דלתות זכוכית למקלחת

 

דלתות זכוכית למקלחת מגיעות בשלוש קטגוריות עיקריות. הם זכוכית רבודה, זכוכית יצוקה וזכוכית מזג. מבין שלוש הקטגוריות זכוכית מזג הוא ללא ספק הנפוץ ביותר, בעוד זכוכית יצוקה היא בקטגוריה יותר יוקרתית ואינו נפוץ באותה מידה. דלת זכוכית למקלחת או אמבטיה דורש מתכת כדי להחזיק אותם במקום. היחידה ללא מסגרת מורכב ציפוי זכוכית עבה יותר בדרך כלל למדידת בין 3/8 ", 1/2" ואפילו עד 3/4 "עבה, הוא מנצל את שתי מדרגות מתכת סיליקון יחד כדי להבטיח את לוחות זכוכית במקום תוך אותו הזמן יוצר שכבה אטומה למים חזקים. העלות הראשונית היחידה ללא מסגרת היא יקרה יותר מאשר היחידה הממוסגרת, אך בטווח הארוך, כי תוחלת החיים שלה היא יותר ארוכה משלו ותחזוקה לצמצם את עלות היחידה ללא מסגרת בסופו של דבר זול יותר. פלוס דלת זכוכית למקלחת ללא מסגרת תוסיף ערך גבוה יותר באופן משמעותי מאשר לרכוש יחידת ממוסגרת. חומר עבור שני הסגנונות מגיע עם מגוון רחב של גימורים וצבעים כדי להתאים לכל סוג עיצוב של דלתות זכוכית למקלחת לחדר האמבטיה.

האם אתה מחפש לשפץ את השירותים בבית שלך למעודכן יותר? אתה יכול לשנות את המרגש של חדר האמבטיה שלך בעזרת דלתות זכוכית למקלחת. אם אתה קונה יחידת מקלחת או בוחרים לעשות מקלחת עם אריחים בצבעים שונים. מלבד יצירת מראה מלוטש ואלגנטי, זכוכית למקלחון אלה מציעים יתרונות שונים לבעלי הבית. זכוכית למקלחון שלך לא רק משפר את המראה של החדר, אלא גם עוזר לשמור את החום בפנים ולהפסיק נזילות. וילון מקלחת הפך להיות מיושן. בעלי הבית אומרים כי המטבח האמבטיה הם שני האזורים של הבית אשר יכולים לסייע להגדיל את הערך שלו. אם אתה חושב על זה, לא יכול להיות אמת תוך הצהרה כזו. אז אם אתה רוצה להגדיל את הערך של הבית, אתה רק צריך להשקיע בהמטבח או באמבטיה. זכוכית למקלח יש אפקט ויזואלי אשר יגרום לחדר להיראות גדול יותר ממה שהיא באמת, עוד דרך לעשות את הנכס שלך שווה יותר. הבעיה עם זכוכית שקופה היא פרטיות כמובן. זכוכית למקלח מאפשרת לכל אור טבעי להכנס פנימה למרבה הצער, חומצה משטחים חרוטים נראים הרבה יותר חלק והומוגני, ולתת את היתרון של יצירה נצחית.
 

יתרונות השימוש של דלתות זכוכית למקלחת

 
זכוכית לא מתקלקלת, אין חלודה או קילוף, זה לא מתנפח או נמתח מלחות. כל דלתות זכוכית המשמשות מקלחונים עשויים מחומר בטיחותי, וזה לא קל בכלל לפרוץ בנסיבות יומיומיות. אל תנסה לדחוף עם לחץ ולשבור אותו אף כי למרות שזה אולי נראה זול אבל זה די יקר להחליף 1/2 "גובה עבה גיליון זכוכית מלאה. התקנת מקלחת דלתות הזכוכית זה רק שלב אחד בתהליך של שיפור הבית. בדרך כלל אפשר למצוא דלתות זכוכית למקלחת וחדרי אמבטיה מודרניים ועכשוויים, כי הם הולכים טוב באווירה של העיצוב. אז אם אין לך תקציב מספק כדי לבצע מחדש את שיפוץ חדר האמבטיה כולה, ואז להתקין דלת זכוכית למקלחת פשוטה יכול להוסיף באופן משמעותי הרגשה ועיצוב יותר טוב.
קרא עוד: ויטרינות זכוכית 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: