חיפוי קיר מזכוכית

 

מה אם אני רוצה חיפוי קיר מזכוכית בצבע שונה?
אנחנו יכולים לערבב צבעים לפי הזמנה, כולל ברק ואפקטים מתכתיים, אפשר גם לערבב צבעים שאתם נעולים עליו אם תשלח לנו משהו כדי להתאים את הצבע.
אפשר לקבל חורים או מגזרות בישביל חיפוי קיר מזכוכית ?
כן, זה מיועד במיוחד עבור זכוכית מטבח, מקלחונים, קירות זכוכית כך מגזרות עבור שקעים וחורים של אביזרי מקלחת אינם מהווים בעיה, אבל יש לחתוך בסדנה שלנו לפני הקשחת. הקשיחו לאחר זכוכית לא ניתן לחתוך או קדח.

 

האם חיפוי קיר זכוכית עמיד בחום?

 

כן חיפוי קיר זכוכית עמיד בחום

איך נראה הגימור של הקצוות של חיפוי קיר מזכוכית?

כל הקצוות החיצוניים של חיפוי קיר מזכוכית היא זכוכית מלוטשת.

באמצעות חיפוי קיר מזכוכית בצבע בבית במקום אריחים היא מגמה בצמיחה. חיפוי זכוכית יוצר רקע עכשווי לכל בית, והוא מספק משטח עבודה לניהול. חיפוי קיר מזכוכית הוא בהתאמה אישית כדי להתאים למקום מגוריכם. חיפוי זכוכית מגיע בצבעים סולידיים, כך שאתה לא יכול לראות דרך הזכוכית, עם זאת אנו כן ממליצים לך לעשות גימור חלק על הקיר שלך ולצייר את כל הקצוות. חיפוי קיר זכוכית יכול להיחשב לשכבת מגן של חומר, בדומה שריון או מיגון. חיפוי זכוכית אולי לא נשמע יעיל מאוד, במיוחד לצרכים אדריכליים, אבל חיפוי זכוכית שיש לה יתרונות מסוימים מאז זכוכית מורכב למעשה במיוחד למטרה להיות מגן.

צבע חיפוי קיר זכוכית

חיפוי זכוכית מגיע במגוון של צבעים שונים. זה מציע לך הרבה אפשרויות שונות להתאמה אישית של אסתטיים הפרוייקט מאז אתה יכול לקבל חיפוי שלך בצבע אחד, דפוס או פסיפס אם אתה כל כך רוצים. במצבים מסוימים זה יכול להיות יתרון גדול.

קשיחות של חיפוי קיר זכוכית

בעוד מגן מזכוכית אולי לא נשמע הרבה יותר נוח, חיפוי זכוכית הוא יכול להתמודד עם תפקיד המגון שלו. הזכוכית המשוריינת לאורך כל תהליך פוצח בתדירות נמוכה יותר ומקבל יותר חום מאשר זכוכית בדרך כלל. חיפוי קיר זכוכית הוא גם עם מגוון רחב של חומרים, והוא כולל רדיד מתכת עם זכוכית קשה במיוחד עבור כוח גם צבע נוסף.

קרא עוד: כיור זכוכית
קרא עוד: מקלחונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: