כיור זכוכית

 

כיור זכוכית אולי לא נראה כמו הבחירה הטובה ביותר עבור הכיור החדש שלך, אבל הטכנולוגיה הפכה זכוכית לעמיד ואמין יותר.
איפה ניתן להתקין כיור זכוכית ?
כיור מזכוכית הם הפופולריים ביותר עבור כיורי אמבטיה, אבל הם יכולים לשמש עבור כל כיור בבית, כולל המטבח, בר רטוב. כיורים מזכוכית הם אפשרות טובה במיוחד עבור בעלי בתים אשר עשויים להיות עצבנים על הצבת פריט אופנתי במטבח או חדר אמבטיה רגיל. חלק מן המסעדות האלה כבר משתמשים בכיורים כלי זכוכית במשך שנים, הם רק עכשיו מתחילים לקבל דריסת רגל חזקה בשוק המגורים.

 

עלויות של כיור מזכוכית ?

 

אם אתה תוהה על המחיר, אתה צריך לדעת שהחומר לכיור קובע. הכיור שלכם יכוך לעלות ככל שאתה יכול להרשות לעצמך ואתה רוצה לשלם. כיור זכוכית בסיסי יעלה פחות מ 100 דולר. הכיורים מזכוכית נותן תמורה טובה יותר בדרך כלל. להשקיע יותר מדי אומר שאתה עלול לשלם רק עבור העיצוב.

כיור זכוכית התקנת הקבלנים

ההתקנה של כיור זכוכית מלווה את אותם כללים והנחיות עם כמה יוצאים מן הכלל. אין להשתמש בדבק, כמו סיליקון. אסור לשים לחץ חזק על כיור מזכוכית בגלל שזה עלול לקצר את חייו. יתרון נוסף בהעסקת קבלן לכיור הוא שהם יכולים להמליץ על היצרן של כיור זכוכית או לתת לך תיאור של כמה מן היתרונות והחסרונות של כל יצרן לכיור. מציאת יצרנית הזכוכית הנכונה יכול באמת להיות קשה יותר מלמצוא את הקבלן הנכון כדי להתקין אותו.

קרא עוד: מקלחונים
קרא עוד: מדף זכוכית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: