מדף זכוכית

 

הבחירה שלך של מדפים יכול לעשות את ההבדל העצום כדי המראה והתחושה של כל חדר והבחירה שלך תהיה תלויה במספר גורמים. ראשית, תצטרך לחשוב מה אתה מתכוון להציג על מדף זכוכית.
אם המדפים יהיו נושא חפצים כבדים כמו ספרים גדולים אז זכוכית סביר להניח שלא להיות הבחירה הטובה ביותר, אבל בדרך כלל זכוכית שביר יותר ולכן עבור שקט נפשי אתה בטח רוצה לבחור חומר חזק יותר.
שנית, אתה צריך לשקול את השפעת האווירה וריהוט הקיים בחדר. אם העיצוב שלך הוא נוח, מסורתי וכפרי אז מדף זכוכית עשוי להיות מודרני מינימליסטי מדי, ועץ יהיה מתאים יותר.

 

מדף זכוכית מתאים

 

מדף זכוכית מתאים מגוון גדול של סגנונות ועיצוב פנים והוא יכול להשלים מגוון רחב של עיצוב. שלישית, אתה צריך לשקול בטיחות. אם מדף זכוכית יהיה נמוך למדי, יש לך ילדים קטנים אז זכוכית יכול להיות סיכון גם אם הזכוכית משוריינת וחזקה.
מדף זכוכית מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה אשר לעתים קטן יותר מאשר החדרים האחרים ואין צורך להציג חפצים כבדים או מגושמים. כמו כן, זכוכית כהה יכול לעבוד היטב עם צבעי אמבטיה אשר נוטים להיות בגוונים כחול או ירוק.
מדפי זכוכית קל לנקות ולתחזק. אפילו שריטות ושברים ניתן לתיקון והם מאפשרים לאור לזרוח דרך והם פחות בולט מעץ, כך שתוכל לראות את האובייקטים המוצגים מכל הזוויות ללא צורך לאסוף אותם.
מדפי זכוכית יכול גם להיראות מאוד אלגנטי ומרשים עם שימוש במראות מאחוריהם כדי לשקף את האור וחפצים נוספים. כאשר יחד עם התאורה במקום, מראות מדפי זכוכית יכולים להיות מאוד דרמטי במיוחד בלילה.
מראה נוסף מרשים יכול להיות מושג באמצעות מדף זכוכית צף אשר עושה שימוש ללא סוגריים כלל, אלא מערכת הלשון לתמוך במדף. זה ייתן מראה נקי. אם אינך בטוח איך לתלות מדפיי זכוכית שלך על הקיר, כדיי להתייעץ עם איש מקצוע אבל רוב המדפים יכולים להיות בעבודה עצמית לתלות כל עוד אתה מוודא בסוגריים שלך או ואביזרים אחרים הם ברמה מספיק חזקה כדי לתמוך בשני המדפים עצמם מה אתה מתכוון לשים עליהם.
מדפי זכוכית משמשים במגוון כה רחב של מצבים שהם נמצאים בכל מקום כמעט.

קרא עוד: מקלחונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: