מעקות מזכוכית

 

אנו מציעים מגוון רחב של מעקות מזכוכית עם אפשרויות קיבוע שונים למבני מגורים או מסחר. אלגנטי עם מראה עתידני הם מעקות זכוכית בוקעות לרצפה ללא קשרים גלויים של הקיבוע. אפשרויות נוספות זמינות לפי דרישה. למעקות מזכוכית יש מראה נקי וקווים אלגנטיים המשולבים עם נוף לא נסתר. אין צורך לחסום. אנחנו יכולים לספק מעקות מזכוכית מושלמים עבור שניהם יישומים מסחריים ולמגורים. הוא בנוי לעמוד בתנאים סביבתיים קשים ביותר. אדריכלים ומעצבים מעריכים את היכולת להתאים את צורת מעקות מזכוכית כמעט כל מטרה.

 

היתרונות של מעקות מזכוכית הם:

 

משתלמת כספית, בלי תחזוקה, ניקיון קל עם ספוג, אורך חיים ארוכים, בנייה יציב, התקנה מהירה, בטוחה לילדים, מצופה אבקת אלומיניום, ניתן לשימוש עבור איזורים הפנימיים או החיצוניים. מדרגות זכוכית מוסיפות בלעדיות להגדרה כלשהי, בין אם זה בית פרטי, מבנה מסחרי או תעשייתי, במיקום פנימי מודרני או מסורתי. שרשראות זכוכית נראות נפלא בשילוב עם חומרים אחרים ולעשות את כל גרם המדרגות זכוכית ממש לוכד את העין. פתרון של מעקות מזכוכית מבטיח את שרשראות הזכוכית להישאר במצב של אנטי החלקה, עמיד ובטוח. משטח מתפזר גם מספק פרטיות מפני עיניים חטטניות להלן.

מעקות זכוכית אפשר לייצר בכל סגנון

כמו גרם המדרגות הראשי או גרם מדרגות הבלעדית למשל.הטבע של זכוכית שקופה מאפשרת לשלב תמונה או לוגו שרשראות או על נחיתות. תאורת LED יכול גם להיות משולב כדי לחזק את האופי הייחודי של כל עיצוב: מסוגנן מודגש. לאחרונה יותר ויותר מעקות זכוכית נבנים עם הזכוכית מתחת למעקה. פתרונות מזכוכית זה נחמד מאוד מבחינה אסתטית ונותן לך את האפשרות ליצור מעקה שקוף, תוך שימוש בחומרים טבעים. זה נפוץ מאוד לראות פרויקטים עם חתיכות מלבניות של מעקות זכוכית, המהודקים על ידי ארבעה ברגים, ועל המפרט הטכני הם מצביעים על זכוכית רבודה. לשימוש כזה של אנחנו צריכים זכוכית מחוסמת, זכוכית זה עובר תהליך של חום הרפיה, רכישת כוח רב. אבל, באותו זמן, זה לא מומלץ להשתמש צלחות זכוכית מחוסמת תלויה על מרפסת בגובה, במקרה של קרע של אחד מאלה, הזכוכית תיפול בצורת גרגרי מלח, ויפחית סיכון לעוברי בדרך. הזכוכית המעוגלת והמשוריינת נמצאת בשימוש נרחב בכל רחבי העולם בבנייה של בתים מודרניים. החלונות עשויים מזכוכית באיכות המשוריינת ומעוקלת לספק תצוגה מושלמת של הנוף בחוץ. מעקות זכוכית עשויה מזכוכית באיכות המשוריינת זה מאוד באופנה לאחרונה. מעקות זכוכית מעוגל בעדינות לאורך המרפסת או קומות העליונות משפר את תחושת המרחב ומוסיף סגנון וזוהר לחדר.

קרא עוד: מקלחונים
קרא עוד: מקלחון הזזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: