עבודות-זכוכית

 

קיימות שלוש גישות בסיסיות לשיפור ביצועי האנרגיה של מוצריי עבודות זכוכית . הגישה הראשונה היא לשנות את חומר זיגוג עצמו על ידי שינוי המבנה הכימי שלו או מאפיינים פיזיים. דוגמה לכך הוא זיגוג כהה. הגישה השנייה היא להחיל ציפוי אל פני השטח של חומר הזיגוג. ציפויים רפלקטיביים וסרטים פותחו בישביל עבודות זכוכית כדי להפחית את הרווח חום בוהק, ולאחרונה, שקיפות נמוכה ציפויים פותחו כדי לשפר את הביצועים הן חימום וקירור העונה.הגישה השלישית היא להרכיב את השכבות השונות של הזיגוג ולשלוט על המאפיינים של הרווחים בין השכבות. טכנולוגיה החלון התפתח עם השנים עד כדי כך שחלונות ניתנים לבחור לא רק לפי תכונות האסתטיות שלהם, אלא גם על ידיי יכולות הביצועים שלהם. לדוגמה, עבודות זכוכית יכולות להיות עשוי מזכוכית רבודה שמתנגד השפעה מטיסה פסולת הוריקנים, יש ציפויים מיוחדים לשלוט בכמות החום רווח והפסד, או למנוע כתמי מים הצטברות ולכלוך. לבסוף, ציפוי עבודות זכוכית החדש זמין כי שפך המים מהר יותר מאשר זכוכית רגילה עמיד בפני הצטברות מים איתור ולכלוך.

שכבה דקה, בלתי נראית של דו תחמוצת הצורן, להחיל החיצוני של החלון, הופך את משטח חלק יותר מאשר זכוכית רגילה והידרופילי. מולקולות הידרופיליות מושכות מולקולות מים והם מתערבבים זה בזה, מה שהופך מים ממס טוב מאוד במצבים רבים. לכן, מי גשמים נאספים בסדינים, מחליק את ה זכוכית במהירות, ולמעשה מנקה את השטח בקלות רבה יותר מאשר זכוכית רגילה. ראשית, בואו נסתכל על כל מה עבודת זכוכית צפויים לעשות: הם מספקים לנו עם נוף בחוץ - בין אם של היסחפות שלג בבוקר חורפי קפוא או ילדים משחקים בחצר האחורית באמצע הקיץ. הם חוסמים בריחה של חום למנוע עיבוי על הזכוכית. הם שומרים את הרוח מונע גשם. בצד הדרומי של הבית שלנו, במיוחד באקלים קרים, חלונות צפויים לעיתים קרובות להעביר חום מהשמש מועיל, עוזר לשמור על חום גופנו. עם זאת, באקלים חמים יותר - ולעתים קרובות על הצדדים ממערב וממזרח הבתים שלנו באקלים הצפוני יותר - אנחנו רוצים עבודת זכוכית לחסום את כניסתם של רווח השמש הלא רצוי. עבודת זכוכית צפויים בדרך כלל לספק אוורור בכך שהוא מאפשר לנו לפתוח אותו לתעל אוויר צח אל תוך הבתים שלנו - ובכל זאת, אנחנו גם רוצים את החלונות אטומיים כאשר הם סגורים כדי למנוע את טיוטות החורף הקרים.

 

איך עבודת זכוכית כגון חלונות אמורים לעשות את כל זה?

 

עבודת זכוכית עושים זאת באמצעות כמה טכנולוגיות מתוחכמות עיצוב ותכונות: שקיפות ובהירות אופטי, ציפויים שונים על זכוכית ותוספים בכוס להשפיע על העברה האור הנראה, מספר שכבות של זכוכית, מקומות עבים  בישביל האוויר.
מיכל זכוכית בייצור בעולם המפותח הוא עסק בוגר בשוק.

הגידול השנתי במכירות התעשייה הם בדרך כלל בעקבות גידול האוכלוסייה. מיכל ייצור הזכוכית הוא גם עסק גיאוגרפי: המוצר הוא כבד גדול נפח, ואת חומרי הגלם העיקריים (חול, אפר סודה ואבן גיר) בדרך כלל זמינים, ולכן מתקני הייצור של עבודת זכוכית צריכים להיות ממוקמים קרוב לשווקים שלהם. תנור זכוכית טיפוסי מחזיק מאות טונות של זכוכית מותכת, וכך זה פשוט לא מעשי לסגור אותו כל לילה. משמעות הדבר היא כי יש הזדמנויות גם להגדיל או להקטין את שיעורי התפוקה על ידי יותר מאחוזים בודדים. תנורים חדשים ומכונות היוצרים עולים עשרות מיליוני דולרים ודורשים לפחות 18 חודשים של תכנון. מפעלים הם בדרך כלל בגודל מספק לשרת את הדרישות של העיר, במדינות מפותחות יש בדרך כלל לכל מפעל 1-2 מיליון בני אדם. מפעל טיפוסי תייצר 1-3 מיליון מכולות ביום. למרות המיקום שלה כמוצר בשוק מתקדם.

קרא עוד: מקלחונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: משולם רהט 6, בני ברק  

טלפון: 1-700-70-80-84  

פקס: 5596484 - 077  

דוא"ל:  haimmirrors@gmail.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות: